Photo

Labas mājas, labas dzīves pamats – Dores Fabrika

Vidzeme ir mežiem bagātākais Latvijas reģions, tāpēc ir svarīgi šo vērtību pareizi un lietderīgi izmantot. To dara guļbūvju ražotnē „Dores Fabrika” Amatas novada Ieriķos. Uzņēmums savu darbību uzsāka 2008. gada oktobrī un ir Austrumeiropā modernākā un jaudīgākā šāda veida ražotne, tajā veidotās guļbūves ir izplatītas visā Eiropā. Uzņēmuma veiksmes atslēga slēpjas inovatīvos tehnoloģiskos risinājumos, kas ir straujas izaugsmes pamatā. To pierāda lielais pieprasījuma pieaugums, vienu gadu par savu mērķi uzstādot 30 māju realizāciju, bet jau nākamajā – trīskāršojot savus plānus.

Atšķirībā no daudzstāvu namiem, guļbūves simbolizē individualitāti, dabas mīlestību un patiesu mājas mieru. Ikviens pasūtītājs „Dores Fabrikas” klāstā atradīs sev vēlamo risinājumu, vai tā būtu pirtiņa, brīvdienu nams, vai ikdienas dzīvojamā ēka. Guļbūvju individuālo pasūtījumu, standarta, sabiedrisko ēku un interjera risinājumu projektu kvalitāti garantē „Dores Fabrikas” inovatīvie tehnoloģiskie risinājumi. Ne velti ražotne pati sevi dēvē par „Guļbūves juvelieriem”. „Dores Fabrikas” radītie nami apvieno drošības, patvēruma, latviskuma un individualitātes vērtības. 

Labas mājas ir tādas, kurās drošību garantē praktiski risinājumi – Dorēs izmantotā siltumnoturīgā guļbūves siena nodrošina patīkamu uzturēšanos iekštelpās kā bargā ziemā, tā arī karstā vasarā. Tiek radīti jauni sienu siltinājumu risinājumi gan tehnikas, gan arī materiālu ziņā. Sadarbībā ar Latvijas labākajiem speciālistiem, izstrādāts unikāls siltinājuma materiāls, kas satur 35% atjaunojamā dabas resursa, tā dēļ arī iespējams uz pusi samazināt patērētās koksnes apjomu. Šis siltuma materiāls tiek likts guļbaļķa iekšpusē, tādējādi saglabājot tradicionālās guļbūves ēkas īpašības gan no nama iekšpuses, gan ārpuses. „Dores Fabrikas” patentētais, inovatīvais stūra un savienojuma vietu risinājums nodrošina aizsardzību pret vēju, sniegu un lietu. Savukārt, lai izvairītos no guļbūves sēšanās, tiek ražotas guļbūves no līmēta materiāla, kura siltumnoturība ir daudz augstāka, nekā ierastajam masīvajam materiālam.

Inovatīvas, Latvijā dzimušas idejas, Latvijas un Igaunijas labākie kokmateriāli, profesionāli un atzīti pašmāju arhitekti un citi speciālisti – tie ir „Dores Fabrikas” veiksmes stāsta galvenie pieturas punkti. Tomēr veiksmes stāsts ir tiksi sācies. Ražotne joprojām attīsta idejas un meklē arvien jaunus un pārsteidzošus guļbūvju namu ražošanas tehnoloģiskos risinājumus, lai katrs klients saņemtu namu ar tādiem drošības, izturības un ērtības garantiem, par kādu var sapņot.

 

Adrese: Dārdu iela 7, Ieriķi, Amatas novads, LV-4139
Tālr.: +371 64170170
E-pasts: info@dores.lv
Internetā: www.dores.lv

 

Informācija par novadu:
http://www.amatasnovads.lv/

 

 

Stāsti