Photo

Pēc labi padarīta darba - atpūtas vieta "Ezerlejas"

Latvija ar savām pļavām un mežiem ir viena no zaļākajām valstīm Eiropā, diemžēl daļa lauku teritoriju šobrīd ir pamestas novārtā un aizaug. Vēl pirms septiņiem gadiem tagadējā atpūtas kompleksa "Ezerlejas" divpadsmit hektāros atradās krūmiem aizaugušas pļavas, veidodamas Latvijā daudzviet tik pierasto ainavu.

"Ezerleju" saimnieki Evita Jēkabsone un Guntis Lauciņš ravējuši, cirtuši, būvējuši - darījuši visu iespējamo un dažubrīd arī neiespējamo, lai izveidotu vidi, kurā cilvēkiem patiktu atpūsties. Tagad "Ezerlejas" var lepoties ar zivju dīķiem, labiekārtotiem atpūtas stūrīšiem, telšu un piknika vietām, peldvietām, rotaļu un spēļu laukumiem. Tūristu īpaši iecienīts ir saimnieku stāstījums par eksotiskajiem putniem un dzīvniekiem, kuri mitinās "Ezerlejās" - fazāniem, dambriežiem un pundurkaziņām.

"Ezerlejas" ir ne tikai brīnišķīga, sakopta vieta Smiltenes pagastā. To saimnieki rosās arī citās biznesa nozarēs – mežistrādē, Latvijā ražotas kosmētikas tirdzniecībā, netradicionālajā lauksaimniecībā. Ezerleju saimnieku sākotnējais izbīlis par nepadarāmo darbu kalnu ir pāraudzis harmoniskā ikdienā un atziņā: „Kas labi grib, tam labi vedas.”

 

Adrese: Ezerlejas, Launkalnes pagasts, Smiltenes novads, Latvija, LV-4718
Tālr.:+371 26357959, +371 29140178
E-pasts: ezerlejas@inbox.lv

 

Informācija par novadu:
www.smiltene.lv

 

Smiltenes novada tūrisma informācijas centrs:
Adrese: Dārza iela 3, Smiltene, Smiltenes novads, LV-4729
Tālr.: +371 64707575
E-pasts: tourism@smiltene.lv

 

Veiksmes priekšnoteikumi: