Photo

Gardēžu ceļvedis internetā www.gardumuti.lv garšas baudītājiem

Interneta vortāla „Gardu muti” veidotājus varētu saukt par īsteniem dārgumu medniekiem. Šie mednieki tiecas dārgumus ne vien atklāt un iepazīt, bet aicina tos izzināt arī citiem. Runa šoreiz ir ne par zeltu un dimantiem, bet gan maņu baudām, tas ir - garšu.

„Gardu muti” ir ceļvedis jeb rokasgrāmata gardēžiem, kas lieti noder, plānojot interesantas un vērtīgas pieturvietas brīvdienu braucienos. Ceļveža veidotāji paši apciemojuši dažnedažādas saimniecības, omulīgas darbnīcas, senlaicīgas muižas, kā arī vēl citas vietas, lai uzzinātu katras īpašo „odziņu”, ēdienu garšas un gatavošanas nianses, un recepšu noslēpumus, lai pēc tam par to pastāstītu citiem. „Gardu muti” projekta autori ir pārliecināti, ka tikšanās ar „pirmavotu”, gardumu nobaudīšana klātienē un dažviet arī praktiska līdzdarbošanās – piemēram, rokas iemēģināšana maizes cepšanā, - var izvērsties īstā piedzīvojumā un sniegt lielisku atpūtu!

Šobrīd gardēžu pieturvietu vortālā „Gardu muti” ir iekļauti vidzemnieki – izcilu ēdienu un dzērienu zinātāji, taču ar to viss vēl nebūt nebeigsies, jo ir plānots izzināt arī pārējos novadus. Ceļveža veidotāji ir pārliecināti, ka vietējo ļaužu satikšana un vietējo kārumu nobaudīšana ir labākais veids kādas vietas iepazīšanai.

Projekta „Gardu muti” vadītāja Zane Kaķe novēl – lai labi garšo!

 

Tālr.: +371 29334753
E-pasts: info@gardumuti.lv
Internetā: www.gardumuti.lv

 

 

 

Informācija par novadu:
www.burtniekunovads.lv