Photo

Mammasrokas, kas uzbur pilis

Kas glāsta, baro, mīļo, ārstē, saklāj gultiņu, parāda,,nu!’’ un saķemmē matiņus? Bez kā mēs esam maziņi un neaizsargāti? Jā, tās ir māmiņas rokas! Tās izlolo mūs, nostāda uz kājām, dažkārt pagurst rūpēs. Bet ir arī māmiņas rokas, kas izlolo idejas! Gaismu! Iedvesmo! Tādas ir bloga mammasrokas.blogspot.com radītājas Laines Lapiņas Rokas. Jaunā māmiņa, pievēršoties ģimenes rūpēm, auklējot un attīstot savus bērnus, radījusi tādu pozitīvo ideju orkānu, kas aizraus katru interneta vietnes apmeklētāju, katru, kas vēlas savam mazulim izveidot siltu un radošu vidi. Kādēļ savam bērnam dot no naftas produktiem ražotās elektrisko krāsu plastmasas rotaļlietas? Savulaik katram mazajam resgalim interesantāka šķitusi vecmammas diegu spolīte vai tēta saplīsušais pulkstenis.

Laines unikālajā ideju laboratorijā no krāsainiem auduma gabaliņiem, mežģīnēm, aptamborētām podziņām top mīkstas, pazīstamas un mīļas lietas, kas saglabā sievietes roku siltumu un raisa bērna fantāziju. Atpogājamas, sadalāmas, ar rāvējslēdzīti attaisāmas un, galvenais - unikālas. Kurš gan būtu zinājis, ka pietiek vien ar vecu kartona kasti un pāris auduma atgriezumiem, lai bērnam uzburtu īstu pasaku valstību?

Laine radījusi veselu politiku bērna attīstības stimulēšanai. Reizē ar saviem bērniem iekārtojusi bērnistabu, dārzu, mācījusi skaitīt un līdz ar savu darbošanos iedvesmojusi citas māmiņas dzirksteļot, nepagurt, audzināt bērnos mūsu mentalitāti, gaumi, stila izjūtu. Laimīgie, laimīgie bērni!


E-pasts: lapinalaine@inbox.lv
Internetā: www.mammasrokas.blogspot.com

 

Informācija par novadu:
www.amatasnovads.lv